KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14449351
nr 1444 9351
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, parti etsningar, 9 st. Triptyk. Signerade, numrerade 70/90,71/90 och 74/90. Daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
onsdag 16 februari 2022
kl 04:45:28
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner